Organizatorem Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej od samego początku jest
Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubleskiej.

ks-adam-bab

Ks. Adam Bab

Prezes
Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej

Jestem proboszczem Parafii św. Józefa w Lublinie oraz Wikariuszem Biskupim ds. Młodzieży. Z młodymi ludźmi jestem związany od kilkunastu lat, w przeszłości pełniłem funkcję Z-cy Asystenta Kościelnego KSM AL. Lubię jeździć w góry, ale ostatni raz byłem 4 lata temu.

emil-mazur

Ks. Emil Mazur

Dyrektor
Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej

Jestem wikariuszem w Parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Lublinie. Pracuję z młodzieżą od wielu lat, zajmuję się Duszpasterstwem Akademickim św. Stanisława. Bardzo lubię jeździć samochodem i jeść golonkę.

ks-tomasz-gap

Ks. Tomasz Gap

Wieloletni Dyrektor
Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej

Jestem rezydentem w Parafii św. Józefa w Lublinie oraz Asystentem Kościelnym Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej. Interesuję się siatkówką , zarówno jako kibic, jak i zawodnik, co niestety powoduje u mnie kontuzje.

received_323894945209090

Ks. Mateusz Wójcik

Przedstawiciel Gospodarza Miejsca

Pan Bóg wpadł na pomysł, żebym został księdzem. Ostatecznie uległem i dziś jestem wikariuszem w Garbowie. Od lat związany z KSMem, kiedyś jako część KSM Światłość dziś asystent KSM Filii Dei przy garbowskiej parafii. Pasjonat skoków narciarskich, na co dzień walczący z czasem i zegarkiem, by się nie spóźniać.

Aneta Śliwka

Aneta Śliwka

Koordynator Recepcji

Ukończyłam UMCS na kierunku Pedagogika oraz studia podyplomowe z Psychologii Komunikacji Społecznej. Pracuje w biurze Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Lublinie. Pasjonuje mnie historia kryminalistyki oraz psychologia - szczególnie zapachów a co za tym idzie jestem ogromną fanką perfum. Kolekcjonuje książki kucharskie a pamięć olfaktoryczną wykorzystuje w kuchni tworząc nowe przepisy.

Bartosz Urbaś

Bartosz Urbaś

Koordynator Wolontariatu

Studiuję mechatronikę na Politechnice Lubelskiej. Lubię niebanalne projekty i nietypowe rozwiązania. Uwielbiam układać puzzle, a melodie wygrywane na pianinie wprawiają mnie w zachwyt. Chętnie szukam prawdy nie ograniczając się przyjętymi normami. W dobrym funkcjonowaniu pomaga mi zasada "im gorzej tym lepiej".

Patrycja Wojtaś

Patrycja Wojtaś

Koordynator Wolontariatu

Interesuję się sportem, szczególnie siatkówką. Lubię przebywać z dziećmi i pracować z ludźmi. W wolnych chwilach lubię jeździć samochodem.

Anna matuszewska

Anna Matuszewska

Koordynator Animatorów

Na co dzień studiuję Zarządzanie na KUL-u oraz prezesuję w KSM AL. Największa frajdę sprawia mi praca z ludźmi i tworzenie z nimi pięknej i dobrej rzeczywistości. Jestem zafascynowana tym, jak wiele młody człowiek może w życiu osiągnąć, dlatego na każde wyzwanie odpowiadam: GOTÓW! Lubię wszystko, co zielone i całkiem nieźle wychodzi mi strzelanie z łuku.

Małgorzata Kucharska

Małgorzata Kucharska

Koordynator Warsztatów

Obecnie jestem studentką zarządzania na UMCS. Na co dzień z radością angażuję się w działalność KSM. Lubię działać zgodnie z planem oraz podnosić swoje poprzeczki, a to w szczególności realizuję dzięki bieganiu. Najbardziej interesuje się górami, które rozwinęły moją ciekawość oraz wrażliwość na piękno natury.

Martyna Gieleta

Martyna Gieleta

Koordynator Żywienia

Jestem miłośniczką gotowania i gier planszowych. Cierpliwą słuchaczka drugiego człowieka. Nie boję się wyzwań, sytuacji trudnych i spontanicznych. Moje serce raduję się, kiedy człowiek czyni dobro i rozwija się. Uwielbiam rysować, tworzyć coś z niczego, a także podróże i kapelusze.

20953538_1149334518544830_8787114732318758069_n

Dominika Hawrył

Koordynator Grupy Medialnej

Jestem studentką analityki medycznej na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Na co dzień działam w Zarządzie KSM AL. Jestem otwarta, bardzo lubię poznawać nowych ludzi, spędzać z nimi czas, słuchać i dzielić się tym, co robię w życiu. Lubię nowe wyzwania, które rozwijają moją wiarę i osobowość. Uwielbiam góry, w wolnych chwilach gram na gitarze, interesuję się muzyką.

Kacper Niedziałek

Kacper Niedziałek

Koordynator Programowy

Jestem człowiekiem. Jako człowiek mam wiele zainteresowań od parzenia kawy, przez wspinaczkę, strzelanie z łuku, po spanie. Kiedy nie odpoczywam, pracuję na Lubartowskiej 77 (zapraszam na kawę), administruję Wspólnotą Przyjaciół Oblubieńca, gram, śpiewam... jednym słowem Ewangelizuję Już od kilku lat staram się robić masę. Narazie nie wychodzi, ale brak masy pomaga pływać na windsurfingu. Gdybym mógł być zwierzęciem zostałbym jeżem.

Grzegorz Wierzchowski

Grzegorz Wierzchowski

Koordynator Scholi

Niepoprawny optymista. Ufne słuchanie zdecydowanie nie leży w mojej naturze. Zawsze szukam prawdy i pomagam innym na miarę swoich możliwości. Na co dzień jestem nauczycielem w Prywatnych Szkołach Królowej Jadwigi oraz Rzecznikiem CDM. Od 10 lat jestem liderem Zespołu Chwalmy Pana na Spontana. Moim mottem życiowym jest cytat z Małego Księcia: „Jesteś na zawsze odpowiedzialny za to co oswoisz”.

W tym roku

naszymi prowadzącymi będą Ania Matuszewska i Kacper Niedziałek

Anna Matuszewska i Kacper niedziałek