Organizatorem Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej od samego początku jest Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubleskiej.

DSC_0085

Ks. Emil Mazur

Dyrektor Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej

Jestem wikariuszem w Parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Lublinie. Pracuję z młodzieżą od wielu lat, zajmuję się Duszpasterstwem Akademickim św. Stanisława. Bardzo lubię jeździć skuterem i jeść golonkę.

Zrzut ekranu 2021-05-27 093629

Bp. Adam Bab

Biskup Pomocniczy
Archidiecezji Lubelskiej

Jestem Biskupem Pomocniczym ds. Młodzieży. Z młodymi ludźmi jestem związany od kilkunastu lat, w przeszłości pełniłem funkcję Proboszcza Parafii pw. Św Józefa w Lublinie i
Z-cy Asystenta Kościelnego KSM AL.

xDamian szewczyk

Ks. Damian Szewczyk

Prezes Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej

ks. Przemysław Ruszniak

Ks. Przemysław Ruszniak

Ojciec Duchowny
Koordynator Rady Programowej

Miłośnik planszówek i dobrego jedzenia, od lat związany z Ruchem Światło-Życie. Od 8 lat jestem księdzem, a od 3 - ojcem  duchownym SMALu. Na SMALu jestem odpowiedzialny za wasz duchowy wzrost, więc jeżeli potrzebujesz rozmowy, spowiedzi czy wysłuchania - zapraszam o każdej porze dnia i nocy.

DSC_0107

Ks. Szymon Majewski

Koordynator Rady Programowej

ks. Mateusz Wójcik

Ks. Mateusz Wójcik

Koordynator Ratowników Duchowych

Pan Bóg wpadł na pomysł, żebym został księdzem. Ostatecznie uległem i dziś jestem wikariuszem w Garbowie. Od lat związany z KSMem, kiedyś jako część KSM Światłość, dziś asystent KSM Filii Dei przy garbowskiej parafii. Pasjonat skoków narciarskich, na co dzień walczący z czasem i zegarkiem, by się nie spóźniać.

MŚliwka

Ks. Michał Śliwka

Przedstawiciel Gospodarza Miejsca

DSC_0096

Ks. Jerzy Krawczyk

Moderator Diecezjalny Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Lubelskiej

xKrzystof Krzaczek

Ks. Krzysztof Krzaczek

Asystent Diecezjalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej

Spotkałem Jezusa i to zmieniło moje życie. Fascynuję się ewangelizacją, dlatego wychowuję uczniów. Mam kliniczną alergię na katolipę, dlatego szukam wariatów podobnych do mnie.

DSC_0218

Anna Matuszewska


Koordynator Rady Programowej

KSM-owiczka z bujną przeszłością, absolwentka KUL, aktywna zawodowo. Największą frajdę sprawia mi praca z ludźmi i tworzenie z nimi pięknej i dobrej rzeczywistości. Jestem zafascynowana tym, jak wiele młody człowiek może w życiu osiągnąć, dlatego na każde wyzwanie odpowiadam: GOTÓW! Uwielbiam niespodzianki, Raffaello i las.

DSC_0175

Patrycja Sosińska

Koordynator Sekretariatu

Moją pasją od zawsze był sport, szczególnie piłka ręczna, która dawała mi kopa do działania. Uwielbiam działać, przez co mogę nieustannie się rozwijać, natomiast w wolnym czasie dużo radości dają mi spacery po lesie, gdzie najlepiej odpoczywam. Fascynuje mnie rozmowa z ludźmi i to, jak wiele można się od nich nauczyć. Obecnie studiuję analitykę medyczną na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Jako człowiek od dziecka związany z Kościołem, staram się kształtować swoją wiarę we Wspólnocie św. Stanisława.
No i gdybym mogła, zostałabym właścicielką wszystkich jeży na świecie.

DSC_0169

Patrycja Wojtaś

Koordynator Logistyki

Interesuję się sportem, szczególnie siatkówką. Lubię przebywać z dziećmi i pracować z ludźmi. W wolnych chwilach lubię jeździć samochodem.

DSC_0185

Bartosz Urbaś

Koordynator Logistyki

Studiuję mechatronikę na Politechnice Lubelskiej. Lubię niebanalne projekty i nietypowe rozwiązania. Uwielbiam układać puzzle, a melodie wygrywane na pianinie wprawiają mnie w zachwyt. Chętnie szukam prawdy, nie ograniczając się przyjętymi normami. W dobrym funkcjonowaniu pomaga mi zasada "im gorzej tym lepiej".

96756587_1350829431794951_4487509760756678656_n

Aleksandra Nowicka

Koordynator Animatorów

DSC_0102

Kinga Grzesiak

Koordynator Warsztatów, Koordynator Sekcji Dekoracyjnej

Jestem Kinga, ale mówią mi wszyscy Kinia. Należę do KSM-u i to właśnie w tym miejscu odnalazłam Boga i wiarę. Jestem kreatywną, uśmiechniętą i ambitną dziewczyną. Uwielbiam dawać świadectwo o Jezusie, nowe doświadczenia oraz prowadzić spotkania dla młodych ludzi. Odnajduję się w organizowaniu różnych wydarzeń oraz koordynowaniu działań w swoim środowisku. SMAL jest dla mnie szczególnym czasem wakacyjnym, gdzie mogę z innymi młodymi ludźmi spędzać czas z Bogiem.

DSC_0111

Grzegorz Wierzchowski

Koordynator Scholi

Niepoprawny optymista. Ufne słuchanie zdecydowanie nie leży w mojej naturze. Zawsze szukam prawdy i pomagam innym na miarę swoich możliwości. Na co dzień jestem nauczycielem w Prywatnych Szkołach Królowej Jadwigi oraz Rzecznikiem CDM. Od 13 lat jestem liderem Zespołu Chwalmy Pana na Spontana. Moim mottem życiowym jest cytat z Małego Księcia: „Jesteś na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoisz”

DSC_0123

Jakub Wiącek

Koordynator Sekcji Medialnej

Jestem młodym, pełnym energii, towarzyskim i pracowitym chłopakiem. Posiadam duże doświadczenie w działalności w KSM, organizacji wielu przedsięwzięć i wydarzeń. Z każdym kolejnym zadaniem staram się, aby wykonać je jeszcze lepiej niż poprzednio. Zawsze dbam o to, aby wszystko było porządnie zorganizowane oraz dopięte na ostatni guzik. Lubię zajmować się nagrywaniem i montowaniem filmów, dużą przyjemność sprawia mi korzystanie z profesjonalnego sprzętu.

DSC_0203

Kacper Skóra

Koordynator Sekcji Medialnej

DSC_0116

Jakub Boćkowski

Koordynator Liturgicznej Służby Ołtarza

"Z braku rodzi się lepsze..." – moje życiowe wezwanie, którego nauczył mnie śp. ks. Pawlukiewicz. Od 13 lat staram się ukazywać miłość do Pana Boga, poprzez posługę na ołtarzu. Liturgia naprawdę jest prawdziwym spotkaniem z Jezusem. Jestem człowiekiem, który próbuje wszystkiego, a wolny czas poświęca na coraz to nowe hobby. Studiuję logistykę, która idealnie pasuje do analitycznego myślenia, ale na co dzień moją nietypową pracą jest pszczelarstwo.

DSC_0140

Aleksandra Bobińska

Koordynator Gastronomii

Na co dzień formuję się w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży i pełnię tam funkcję Z-cy Prezesa Diecezjalnego. Studiuję Turystykę i Rekreację, co także jest moją ogromną pasją. Szczególnie marzy mi się podróż na Spitsbergen oraz na Hawaje, na których robiłabym naszyjniki z muszelek. Największą radość daje mi praca z ludźmi w każdym wieku. Uwielbiam degustację potraw, ze szczególnym zamiłowaniem do pierogów.

Jan_Barycki

Jan Barycki

Pracownik Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej

Jestem ciekawym świata człowiekiem i choć skończyłem studia prawnicze, nadal mi to nie przeszło. Moim pierwszym powołaniem jest małżeństwo, które jest dla mnie drogą do spotkania i poznawania Boga. Poza pracą czas spędzam na działaniu w Lubelskiej Szkole Ewangelizacji Miriam, spotkaniach z ludźmi, piciu kawy i graniu w najlepsze gry planszowe.

28616923_1728887073835278_8766965264622449898_o

Piotr Dzido

Koordynator Służby Medycznej

DSC_0151

Aleksandra Bańka

Koordynator Służby Zdrowia

294862007_5208578295846089_5400384542805717583_n

Michał Trela

Koordynator ds. Bezpieczeństwa

DSC_0191

Wiktoria Siwek

Prowadząca Spotkanie

Radosna i zakręcona - tymi słowami można mnie opisać. Jestem pełną energii dziewczyną, obdarzoną darem śmiechu, obrałam sobie za cel życiowy dzielenie się moją radością i entuzjazmem z drugim człowiekiem. Dzięki Ruchowi Światło-Życie, w którym się formuję, odkryłam, że pokazywanie innym Chrystusa nie jest nudnym obowiązkiem, dlatego staram się to robić poprzez taniec i zabawę. Ważna informacja o mnie - bardzo lubię jeść. A dlaczego jestem zakręcona? Tego dowiecie się już na SMALu...

DSC_0213

Maksymilian Marek

Prowadzący Spotkanie

Jestem dosyć cichą osobą, ale Duch Święty sprawia, że jestem bardzo ekspresywny. Właśnie tak uwielbiam Pana, głównie przez śpiew i taniec. Formuję się w Ruchu Światło-Życie, a po godzinach gram w amatorskim teatrze. Lubię sport oraz uwielbiam przebywać wśród radosnych ludzi, gdyż ich obecność mnie uszczęśliwia.

W tym roku

naszymi prowadzącymi będą Wiktoria Siwek i Maksymilian Marek

IMG_8840