Organizatorem Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej od samego początku jest Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubleskiej.

Zrzut ekranu 2021-05-27 093629

Bp. Adam Bab

Biskup Pomocniczy
Archidiecezji Lubelskiej

Jestem Biskupem Pomocniczym ds. Młodzieży. Z młodymi ludźmi jestem związany od kilkunastu lat, w przeszłości pełniłem funkcję Proboszcza Parafii pw. Św Józefa w Lublinie i
Z-cy Asystenta Kościelnego KSM AL.

xemil

Ks. Emil Mazur

Dyrektor Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej

Jestem wikariuszem w Parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Lublinie. Pracuję z młodzieżą od wielu lat, zajmuję się Duszpasterstwem Akademickim św. Stanisława. Bardzo lubię jeździć skuterem i jeść golonkę.

xprzemo

Ks. Przemysław Ruszniak

Ojciec Duchowny
Koordynator Rady Programowej

Miłośnik planszówek i dobrego jedzenia, od lat związany z Ruchem Światło-Życie.Od 8 lat jestem księdzem, a od 3 - ojcem  duchownym SMALu.Na SMALu jestem odpowiedzialny za wasz duchowy wzrost, więc jeżeli potrzebujesz rozmowy, spowiedzi czy wysłuchania - zapraszam o każdej porze dnia i nocy

received_323894945209090

Ks. Mateusz Wójcik

Przedstawiciel Gospodarza Miejsca

Pan Bóg wpadł na pomysł, żebym został księdzem. Ostatecznie uległem i dziś jestem wikariuszem w Garbowie. Od lat związany z KSMem, kiedyś jako część KSM Światłość dziś asystent KSM Filii Dei przy garbowskiej parafii. Pasjonat skoków narciarskich, na co dzień walczący z czasem i zegarkiem, by się nie spóźniać.

aneta

Aneta Budzyńska

Koordynator Wyżywienia

Ukończyłam UMCS na kierunku Pedagogika oraz studia podyplomowe z Psychologii Komunikacji Społecznej. Pasjonuje mnie historia kryminalistyki oraz psychologia - szczególnie zapachów, a co za tym idzie jestem ogromną fanką perfum. Kolekcjonuje książki kucharskie, a pamięć olfaktoryczną wykorzystuje w kuchni tworząc nowe przepisy.

Bartosz Urbaś

Bartosz Urbaś

Koordynator Wolontariatu

Studiuję mechatronikę na Politechnice Lubelskiej. Lubię niebanalne projekty i nietypowe rozwiązania. Uwielbiam układać puzzle, a melodie wygrywane na pianinie wprawiają mnie w zachwyt. Chętnie szukam prawdy nie ograniczając się przyjętymi normami. W dobrym funkcjonowaniu pomaga mi zasada "im gorzej tym lepiej".

Patrycja Wojtaś

Patrycja Wojtaś

Koordynator Wolontariatu

Interesuję się sportem, szczególnie siatkówką. Lubię przebywać z dziećmi i pracować z ludźmi. W wolnych chwilach lubię jeździć samochodem.

ania

Anna Matuszewska

Prowadząca Spotkanie
Koordynator Rady Programowej

KSM-owiczka z bujną przeszłością, absolwentka KUL, aktywna zawodowo. Największą frajdę sprawia mi praca z ludźmi i tworzenie z nimi pięknej i dobrej rzeczywistości. Jestem zafascynowana tym, jak wiele młody człowiek może w życiu osiągnąć, dlatego na każde wyzwanie odpowiadam: GOTÓW! Uwielbiam niespodzianki, Raffaello i las.

DSC_0231

Kinga Grzesiak

Koordynator Warsztatów

Jestem Kinga, ale mówią mi wszyscy Kinia. Należę do KSM-u i to właśnie w tym miejscu odnalazłam Boga i wiarę. Jestem kreatywną, uśmiechniętą i ambitną dziewczyną. Uwielbiam dawać świadectwo o Jezusie, nowe doświadczenia oraz prowadzić spotkania dla młodych ludzi. Odnajduję się w organizowaniu różnych wydarzeń oraz koordynowaniu działań w swoim środowisku. SMAL jest dla mnie szczególnym czasem wakacyjnym, gdzie mogę z innymi młodymi ludźmi spędzać czas z Bogiem.

IMG_20201116_104856

Martyna Gieleta

Koordynator Sekcji Dekoracyjnej

Jestem miłośniczką gotowania i gier planszowych. Cierpliwą słuchaczka drugiego człowieka. Nie boję się wyzwań, sytuacji trudnych i spontanicznych. Moje serce raduję się, kiedy człowiek czyni dobro i rozwija się. Uwielbiam rysować, tworzyć coś z niczego, a także podróże i kapelusze.

DSC0715

Kacper Niedziałek

Prowadzący Spotkanie

Jestem człowiekiem. Jako człowiek mam wiele zainteresowań od parzenia kawy, przez wspinaczkę, strzelanie z łuku, po spanie. Kiedy nie odpoczywam, pracuję na Lubartowskiej 77 (zapraszam na kawę), administruję Wspólnotą Przyjaciół Oblubieńca, gram, śpiewam... jednym słowem Ewangelizuję Już od kilku lat staram się robić masę. Narazie nie wychodzi, ale brak masy pomaga pływać na windsurfingu. Gdybym mógł być zwierzęciem zostałbym jeżem.

239470902_1624676977740081_7784311150270090182_n

Jakub Wiącek

Koordynator Grupy Medialnej

Jestem młodym, pełnym energii, towarzyskim i pracowitym chłopakiem. Posiadam duże doświadczenie w działalności w KSM, organizacji wielu przedsięwzięć i wydarzeń. Z każdym kolejnym zadaniem staram się, aby wykonać je jeszcze lepiej niż poprzednio. Zawsze dbam o to, aby wszystko było porządnie zorganizowane oraz dopięte na ostatni guzik. Lubię zajmować się nagrywaniem i montowaniem filmów, dużą przyjemność sprawia mi korzystanie z profesjonalnego sprzętu.

469F56E1-F343-4421-9B91-4E531593D62F

Grzegorz Wierzchowski

Koordynator Scholi

Niepoprawny optymista. Ufne słuchanie zdecydowanie nie leży w mojej naturze. Zawsze szukam prawdy i pomagam innym na miarę swoich możliwości. Na co dzień jestem nauczycielem w Prywatnych Szkołach Królowej Jadwigi oraz Rzecznikiem CDM. Od 13 lat jestem liderem Zespołu Chwalmy Pana na Spontana. Moim mottem życiowym jest cytat z Małego Księcia: „Jesteś na zawsze odpowiedzialny za to co oswoisz”.

Snapchat-1867566884

Patrycja Sosińska

Koordynator Sekretariatu

Moją pasją od zawsze był sport, szczególnie piłka ręczna, która dawała mi kopa do działania. Uwielbiam działać, przez co mogę nieustannie się rozwijać, natomiast w wolnym czasie dużo radości dają mi spacery po lesie, gdzie najlepiej odpoczywam. Fascynuje mnie rozmowa z ludźmi i to, jak wiele można się od nich nauczyć. Obecnie studiuję analitykę medyczną na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Jako człowiek od dziecka związany z Kościołem, staram się kształtować swoją wiarę we Wspólnocie św. Stanisława.
No i gdybym mogła, zostałabym właścicielką wszystkich jeży na świecie.

Maciej Kowalczyk (1)

Maciej Kowalczyk

Koordynator Liturgicznej Służby Ołtarza

Prezes Zarządu Duszpasterstwa Liturgicznej Służby Ołtarza AL. Z LSO jestem związany od kilkunastu lat. Studiuję informatykę na PW, w wolnych chwilach lubię grać w siatkówkę.

received_565644844841039

Aleksandra Bobińska

Koordynator Gastronomii

Na co dzień formuję się w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży AL i pełnię tam funkcję Skarbnika Diecezjalnego. Studiuję Turystykę i Rekreację, co także jest moją ogromną pasją. Uwielbiam degustację potraw, ze szczególnym zamiłowaniem do pierogów.

 

Jan_Barycki

Jan Barycki

Koordynator Sekretariatu
Pracownik Centrum Duszpasterstwa Młodzieży AL

Jestem ciekawym świata człowiekiem i choć skończyłem studia prawnicze nadal mi to nie przeszło. Moim pierwszym powołaniem jest małżeństwo, które jest dla mnie drogą do spotkania i poznawania Boga. Poza pracą czas spędzam na działaniu w Lubelskiej Szkole Ewangelizacji Miriam, spotkaniach z ludźmi, piciu kawy i graniu w najlepsze gry planszowe.

W tym roku

naszymi prowadzącymi będą Ania Matuszewska i Kacper Niedziałek
DSC_0021