Organizatorem Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej od samego początku jest Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubleskiej.

Zrzut ekranu 2021-05-27 093629

Bp. Adam Bab

Biskup Pomocniczy
Archidiecezji Lubelskiej

Jestem Biskupem Pomocniczym ds. Młodzieży. Z młodymi ludźmi jestem związany od kilkunastu lat, w przeszłości pełniłem funkcję Proboszcza Parafii pw. Św Józefa w Lublinie i
Z-cy Asystenta Kościelnego KSM AL.

xemil

Ks. Emil Mazur

Dyrektor Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej

Jestem wikariuszem w Parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Lublinie. Pracuję z młodzieżą od wielu lat, zajmuję się Duszpasterstwem Akademickim św. Stanisława. Bardzo lubię jeździć skuterem i jeść golonkę.

xprzemo

Ks. Przemysław Ruszniak

Ojciec Duchowny
Koordynator Programu

Miłośnik planszówek i dobrego jedzenia, od lat związany z Ruchem Światło-Życie.Od 8 lat jestem księdzem, a od 3 - ojcem  duchownym SMALu.Na SMALu jestem odpowiedzialny za wasz duchowy wzrost, więc jeżeli potrzebujesz rozmowy, spowiedzi czy wysłuchania - zapraszam o każdej porze dnia i nocy

received_323894945209090

Ks. Mateusz Wójcik

Przedstawiciel Gospodarza Miejsca

Pan Bóg wpadł na pomysł, żebym został księdzem. Ostatecznie uległem i dziś jestem wikariuszem w Garbowie. Od lat związany z KSMem, kiedyś jako część KSM Światłość dziś asystent KSM Filii Dei przy garbowskiej parafii. Pasjonat skoków narciarskich, na co dzień walczący z czasem i zegarkiem, by się nie spóźniać.

aneta

Aneta Śliwka

Koordynator Wyżywienia

Ukończyłam UMCS na kierunku Pedagogika oraz studia podyplomowe z Psychologii Komunikacji Społecznej. Pracuje w biurze Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Lublinie. Pasjonuje mnie historia kryminalistyki oraz psychologia - szczególnie zapachów a co za tym idzie jestem ogromną fanką perfum. Kolekcjonuje książki kucharskie a pamięć olfaktoryczną wykorzystuje w kuchni tworząc nowe przepisy.

Bartosz Urbaś

Bartosz Urbaś

Koordynator Wolontariatu

Studiuję mechatronikę na Politechnice Lubelskiej. Lubię niebanalne projekty i nietypowe rozwiązania. Uwielbiam układać puzzle, a melodie wygrywane na pianinie wprawiają mnie w zachwyt. Chętnie szukam prawdy nie ograniczając się przyjętymi normami. W dobrym funkcjonowaniu pomaga mi zasada "im gorzej tym lepiej".

Patrycja Wojtaś

Patrycja Wojtaś

Koordynator Wolontariatu

Interesuję się sportem, szczególnie siatkówką. Lubię przebywać z dziećmi i pracować z ludźmi. W wolnych chwilach lubię jeździć samochodem.

ania

Anna Matuszewska

Prowadząca

KSM-owiczka z bujną przeszłością, absolwentka KUL, aktywna zawodowo. Największą frajdę sprawia mi praca z ludźmi i tworzenie z nimi pięknej i dobrej rzeczywistości. Jestem zafascynowana tym, jak wiele młody człowiek może w życiu osiągnąć, dlatego na każde wyzwanie odpowiadam: GOTÓW! Uwielbiam niespodzianki, Raffaello i las.

Małgorzata Kucharska

Małgorzata Kucharska

Koordynator Warsztatów

Obecnie jestem studentką zarządzania na UMCS. Na co dzień z radością angażuję się w działalność KSM. Lubię działać zgodnie z planem oraz podnosić swoje poprzeczki, a to w szczególności realizuję dzięki bieganiu. Najbardziej interesuje się górami, które rozwinęły moją ciekawość oraz wrażliwość na piękno natury.

Martyna Gieleta

Martyna Gieleta

Koordynator Żywienia

Jestem miłośniczką gotowania i gier planszowych. Cierpliwą słuchaczka drugiego człowieka. Nie boję się wyzwań, sytuacji trudnych i spontanicznych. Moje serce raduję się, kiedy człowiek czyni dobro i rozwija się. Uwielbiam rysować, tworzyć coś z niczego, a także podróże i kapelusze.

wiącek

Jakub Wiącek

Koordynator Grupy Medialnej

Jestem młodym, pełnym energii, towarzyskim i pracowitym chłopakiem. Posiadam duże doświadczenie w działalności w KSM, organizacji wielu przedsięwzięć i wydarzeń. Z każdym kolejnym zadaniem staram się, aby wykonać je jeszcze lepiej niż poprzednio. Zawsze dbam o to, aby wszystko było porządnie zorganizowane oraz dopięte na ostatni guzik. Lubię zajmować się nagrywaniem i montowaniem filmów, dużą przyjemność sprawia mi korzystanie z profesjonalnego sprzętu.

Kacper Niedziałek

Kacper Niedziałek

Koordynator Programowy

Jestem człowiekiem. Jako człowiek mam wiele zainteresowań od parzenia kawy, przez wspinaczkę, strzelanie z łuku, po spanie. Kiedy nie odpoczywam, pracuję na Lubartowskiej 77 (zapraszam na kawę), administruję Wspólnotą Przyjaciół Oblubieńca, gram, śpiewam... jednym słowem Ewangelizuję Już od kilku lat staram się robić masę. Narazie nie wychodzi, ale brak masy pomaga pływać na windsurfingu. Gdybym mógł być zwierzęciem zostałbym jeżem.

Grzegorz Wierzchowski

Grzegorz Wierzchowski

Koordynator Scholi
Niepoprawny optymista. Ufne słuchanie zdecydowanie nie leży w mojej naturze. Zawsze szukam prawdy i pomagam innym na miarę swoich możliwości. Na co dzień jestem nauczycielem w Prywatnych Szkołach Królowej Jadwigi oraz Rzecznikiem CDM. Od 10 lat jestem liderem Zespołu Chwalmy Pana na Spontana. Moim mottem życiowym jest cytat z Małego Księcia: „Jesteś na zawsze odpowiedzialny za to co oswoisz”.

W tym roku

naszymi prowadzącymi będą Ania Matuszewska i Kacper Niedziałek
Anna Matuszewska i Kacper niedziałek