Organizatorzy

Nasz zespół

Abp Stanisław Budzik
Arcybiskup Metropolita Lubelski
Bp Adam Bab
Biskup Pomocniczy Archidiecezji Lubelskiej

Jestem Biskupem Pomocniczym. Z młodymi ludźmi jestem związany od kilkunastu lat, w przeszłości pełniłem funkcję Proboszcza Parafii pw. Św Józefa w Lublinie.

Ks. Emil Mazur
Dyrektor Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej oraz Wiceprezes Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej

Jestem wikariuszem w Parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Lublinie. Pracuję z młodzieżą od wielu lat, zajmuję się Duszpasterstwem Akademickim św. Stanisława. Bardzo lubię jeździć skuterem i jeść golonkę. 

Ks. Damian Szewczyk
Prezes Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej
ks. Zenon Małyszek
Proboszcz Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Garbowie
Ks. Krzysztof Krzaczek
Asystent Diecezjalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej

Spotkałem Jezusa i to zmieniło moje życie. Fascynuję się ewangelizacją, dlatego wychowuję uczniów. Mam kliniczną alergię na katolipę, dlatego szukam wariatów podobnych do mnie.

Ks. Jerzy Krawczyk
Moderator Diecezjalny Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Lubelskiej
Ks. Szymon Majewski
Koordynator Rady Programowej
Ks. Przemysław Ruszniak
Ojciec Duchowny oraz Koordynator Rady Programowej

Miłośnik planszówek i dobrego jedzenia, od lat związany z Ruchem Światło-Życie. Od 10 lat jestem księdzem, a od 5 - Ojcem Duchownym SMALu. Na SMALu jestem odpowiedzialny za wasz duchowy wzrost, więc jeżeli potrzebujesz rozmowy, spowiedzi czy wysłuchania - zapraszam o każdej porze dnia i nocy.

Ks. Mateusz Wójcik
Koordynator Ratowników Duchowych

Pan Bóg wpadł na pomysł, żebym został księdzem. Ostatecznie uległem i dziś jestem wikariuszem w Parafii Trójcy Przenajświętszej w Lublinie. Od lat związany z KSMem Archidiecezji Lubelskiej. Koordynator diecezjalny Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, członek zarządu Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej. Pasjonat skoków narciarskich, na co dzień walczący z czasem i zegarkiem, by się nie spóźniać.

ks. Rafał Bratos
Przedstawiciel Gospodarza Miejsca
Ks. Michał Śliwka
Przedstawiciel Gospodarza Miejsca

Mam na imię Michał, jestem wikariuszem w parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Garbowie. Lubię poznawać drugiego człowieka. Dlatego cieszę się, że możemy spotkać się na tegorocznym SMAL’u. Do codziennego działania nakręca mnie Pan Bóg, relacja z drugim człowiekiem, oraz aktywność fizyczna.

Wiktoria Siwek
Prowadząca Spotkanie

Radosna i zakręcona - tymi słowami można mnie opisać. Jestem pełną energii dziewczyną, obdarzoną darem śmiechu, obrałam sobie za cel życiowy dzielenie się moją radością i entuzjazmem z drugim człowiekiem. Dzięki Ruchowi Światło-Życie, w którym się formuję, odkryłam, że pokazywanie innym Chrystusa nie jest nudnym obowiązkiem, dlatego staram się to robić poprzez taniec i zabawę. Ważna informacja o mnie - bardzo lubię jeść. A dlaczego jestem zakręcona? Tego dowiecie się już na SMALu...

Maksymilian Marek
Prowadzący Spotkanie

Jestem dosyć cichą osobą, ale Duch Święty sprawia, że jestem bardzo ekspresywny. Właśnie tak uwielbiam Pana, głównie przez śpiew i taniec. Formuję się w Ruchu Światło-Życie, a po godzinach gram w amatorskim teatrze. Lubię sport oraz uwielbiam przebywać wśród radosnych ludzi, gdyż ich obecność mnie uszczęśliwia.

Anna Matuszewska
Koordynator Rady Programowej

KSM-owiczka z bujną przeszłością, absolwentka KUL, aktywna zawodowo. Największą frajdę sprawia mi praca z ludźmi i tworzenie z nimi pięknej i dobrej rzeczywistości. Jestem zafascynowana tym, jak wiele młody człowiek może w życiu osiągnąć, dlatego na każde wyzwanie odpowiadam: GOTÓW! Uwielbiam niespodzianki, Raffaello i las.

Natalia Polska
Koordynator Animatorów

Jakim jednym słowem można mnie opisać? Myślę, że spokojna to dobre określenie. Lubię aktywnie spędzać czas, np. biegając czy jeżdżąc na rowerze. Formuję się w Ruchu Światło-Życie, gdzie mogę dzielić się moją wiarą z innym będąc animatorką. To właśnie dzięki Oazie odkryłam to, że Bóg mnie kocha bezgranicznie (Ciebie też), ale także poznałam wielu wspaniałych ludzi, z którymi razem tworzymy wspólnotę Żywego Kościóła.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Katarzyna Prajsnar
Koordynator Animatorów

Miłośniczka leśnictwa, fotografii i dzikiej przyrody. Od kilku lat formuję się w Ruchu Światło Życie, gdzie mogę dzielić się swoją wiarą w spotkaniu z drugim człowiekiem. W każdej wolnej chwili wędruje z aparatem po lesie przyglądając się jak pięknie Pan Bóg stworzył świat.

Paulina Wawszczak
Koordynator ds. Fundraisingu

Na co dzień studiuję europeisykę i formuję się w KSM AL, gdzie pełnię rolę skarbnika zarządu. Wspólnota nauczyła mnie budowania relacji z Bogiem i drugim człowiekiem oraz pokazuje, że Pan uzdalnia mnie do rzeczy, na które w teorii mogę być za młoda - np. organizowania wydarzeń czy kierowania grupą. Moja biografia mogłaby mieć tutuł "Życie - młyn napędzany przez Ducha Świętego" - nie umiem się nudzić i uwielbiam gdy w moim kalendarzu dużo się dzieje. Kocham śpiewać, tort bezowy oraz podróże. 

Patrycja Sosińska
Koordynator Sekretariatu

Bardzo lubię działać, przez co mogę nieustannie się rozwijać, w wolnym czasie dużo radości dają mi spacery po lesie, gdzie najlepiej odpoczywam. Moją pasją od kilkunastu lat jest piłka ręczna. Uwielbiam słuchać muzyki, a najpiękniejszymi zwierzętami na świecie są jeże :) Obecnie studiuję analitykę medyczną na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Jako człowiek od dziecka związany z Kościołem, staram się kształtować swoją wiarę we Wspólnocie św. Stanisława w Lublinie.

Patrycja Wojtaś
Koordynator Logistyki

Interesuję się sportem, szczególnie siatkówką. Lubię przebywać z dziećmi i pracować z ludźmi. W wolnych chwilach lubię jeździć samochodem. 

Bartosz Urbaś
Koordynator Logistyki

Studiuję mechatronikę na Politechnice Lubelskiej. Lubię niebanalne projekty i nietypowe rozwiązania. Uwielbiam układać puzzle, a melodie wygrywane na pianinie wprawiają mnie w zachwyt. Chętnie szukam prawdy, nie ograniczając się przyjętymi normami. W dobrym funkcjonowaniu pomaga mi zasada "im gorzej tym lepiej".

Aleksandra Bobińska
Koordynator Gastronomii

Na co dzień formuję się w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży i pełnię tam funkcję Z-cy Prezesa Diecezjalnego. Studiuję Turystykę i Rekreację, co także jest moją ogromną pasją. Szczególnie marzy mi się podróż na Spitsbergen oraz na Hawaje, na których robiłabym naszyjniki z muszelek. Największą radość daje mi praca z ludźmi w każdym wieku. Uwielbiam degustację potraw, ze szczególnym zamiłowaniem do pierogów.

Dominika Supryn
Koordynator Gastronomii

Na co dzień formuję się w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży. Studiuję Architekturę Krajobrazu. Dlaczego ten kierunek? Bardzo lubię naturę, kwiatki oraz piękno otaczającego nas świata. Największą radość daje mi praca z ludźmi. Uwielbiam gotować, szczególnie poznawać nowe przepisy. Moim ulubionym daniem jest lasange.

Kinga Grzesiak
Koordynator Warsztatów oraz Koordynator Sekcji Dekoracyjnej

Jestem Kinga, ale mówią mi wszyscy Kinia. Należę do KSM-u i to właśnie w tym miejscu odnalazłam Boga i wiarę. Jestem kreatywną, uśmiechniętą i ambitną dziewczyną. Uwielbiam dawać świadectwo o Jezusie, nowe doświadczenia oraz prowadzić spotkania dla młodych ludzi. Odnajduję się w organizowaniu różnych wydarzeń oraz koordynowaniu działań w swoim środowisku. SMAL jest dla mnie szczególnym czasem wakacyjnym, gdzie mogę z innymi młodymi ludźmi spędzać czas z Bogiem.

Grzegorz Wierzchowski
Koordynator Scholi

Niepoprawny optymista. Ufne słuchanie zdecydowanie nie leży w mojej naturze. Zawsze szukam prawdy i pomagam innym na miarę swoich możliwości. Na co dzień jestem nauczycielem w Prywatnych Szkołach Królowej Jadwigi oraz Rzecznikiem CDM. Od 15 lat jestem liderem Zespołu Chwalmy Pana na Spontana. Moim mottem życiowym jest cytat z Małego Księcia: „Jesteś na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoisz”

Jakub Wiącek
Koordynator Sekcji Medialnej

Jestem młodym, pełnym energii, towarzyskim i pracowitym chłopakiem. Posiadam duże doświadczenie w działalności w KSM, organizacji wielu przedsięwzięć i wydarzeń. Z każdym kolejnym zadaniem staram się, aby wykonać je jeszcze lepiej niż poprzednio. Zawsze dbam o to, aby wszystko było porządnie zorganizowane oraz dopięte na ostatni guzik. Lubię zajmować się nagrywaniem i montowaniem filmów, dużą przyjemność sprawia mi korzystanie z profesjonalnego sprzętu.

Jakub Boćkowski
Koordynator Liturgicznej Służby Ołtarza

"Z braku rodzi się lepsze..." – moje życiowe wezwanie, którego nauczył mnie śp. ks. Pawlukiewicz. Od 15 lat staram się ukazywać miłość do Pana Boga, poprzez posługę przy ołtarzu. Liturgia naprawdę jest prawdziwym spotkaniem z Jezusem. Jestem człowiekiem, który próbuje wszystkiego, a wolny czas poświęca na coraz to nowe hobby. Studiuję logistykę, która idealnie pasuje do analitycznego myślenia, ale na co dzień moją nietypową pracą jest pszczelarstwo.

Aleksandra Bańka
Koordynator Służby Medycznej
Piotr Dzido
Koordynator Służby Medycznej
Michał Trela
Koordynator ds. Bezpieczeństwa

Fatal error: Uncaught ValueError: DOMDocument::loadHTML(): Argument #1 ($source) must not be empty in /home/klient.dhosting.pl/smallublin/smal.lublin.pl_8/panel/libs/CMS/Front.php:2433 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/smallublin/smal.lublin.pl_8/panel/libs/CMS/Front.php(2433): DOMDocument->loadHTML('') #1 /home/klient.dhosting.pl/smallublin/smal.lublin.pl_8/panel/libs/CMS/Front.php(2064): CMSFront->losujNewsZdjecie(Object(stdClass), true) #2 /home/klient.dhosting.pl/smallublin/smal.lublin.pl_8/panel/libs/CMS/Front.php(568) : eval()'d code(1): CMSFront->osobyPage() #3 /home/klient.dhosting.pl/smallublin/smal.lublin.pl_8/panel/libs/CMS/Front.php(568): eval() #4 /home/klient.dhosting.pl/smallublin/smal.lublin.pl_8/organizatorzy.php(1): CMSFront->cmsPage('33') #5 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/smallublin/smal.lublin.pl_8/panel/libs/CMS/Front.php on line 2433